34.239.71 TAHITI - Çantë për blerje jute dhe pambuku

Stoku
0
Mbërritja 9.960 03.02.23.


Informatat themelore

Kodi 34.239.71
Model TAHITI
Përshkrimi Qese e laminuar brenda
Brendi BRUNO
Ngjyra Beige
Dimensioni 42 x 33 x 19 cm
Paketë 60/10
Pesha neto 0.22 kg
Materiali Juta, Pambuk
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605025674117

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 60 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.51 x 0.455 x 0.3 m
Pesha bruto e kutisë 15.08 kg
Vëllimi I kutisë 0.070 m3
Vendi i origjinës India
Kodi HS 420292980000
Promobox