14.168.10 VICTOR BLACK SET - REGENT Set laps kimik metal dhe roller në kuti dhurate

Stoku
1.250
Mbërritja 2.000 01.07.24.


Informatat themelore

Kodi 14.168.10
Model VICTOR BLACK SET
Brendi REGENT
Ngjyra E zezë
Dimensionet e kutive 16.5 x 6.6 x 2.8 cm
Dimensioni I stilolapsit O 1 x 13.1 cm
Dimensioni 16.5 x 6.6 x 2.8 cm
Dimensioni i stilolapsit me rul O 1 x 13.7 cm
Paketë 50/25/1
Pesha neto 0.12 kg
Materiali Metal
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Soft touch
Barcodi 8605040053621

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Gravim me laser, Shtyp digjital
Madhësia e rekomanduar e shtypit 3 x 0.5 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 50
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.355 x 0.2 x 0.335 m
Pesha bruto e kutisë 6.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.024 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produktet e lidhura

Promobox