41.111.30 VICTORINOX PEELER - Pastrues për fruta dhe perime

Stoku
44


Informatat themelore

Kodi 41.111.30
Model VICTORINOX PEELER
Përshkrimi Pastrues për fruta dhe perime
Brendi VICTORINOX
Ngjyra Red
Dimensioni 14.5 x 7.6 x 1 cm
Paketë 20/1
Pesha neto 0.03 kg
Materiali Plastikë
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Tampon
Barcodi 7611160050236

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.31 x 0.195 x 0.14 m
Pesha bruto e kutisë 0.86 kg
Vëllimi I kutisë 0.008 m3
Vendi i origjinës Zvicërr
Kodi HS 820551000000
Promobox