10.196.10 VITA COLOR - Laps kimik plastik eco

Stoku
9.800


Informatat themelore

Kodi 10.196.10
Model VITA COLOR
Ngjyra E zezë
Dimensioni O 1 x 13.9 cm
Paketë 1000/50
Pesha neto 0.01 kg
Materiali Përzierje plastike dhe kashte, Letër
lloji I produktit Stilolaps
Barcodi 8605040051801

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Shtyp digjital, Tampon
Madhësia e rekomanduar e shtypit 4.5 x 0.6 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 1000
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.4 x 0.31 x 0.22 m
Pesha bruto e kutisë 7.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.027 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960810920000

Produktet e lidhura

Promobox