14.174.71 WEBER DUO - Stilolaps me top dhe rul druri në një grup

Stoku
1.389


Informatat themelore

Kodi 14.174.71
Model WEBER DUO
Ngjyra Bezhë
Dimensionet e kutive 17.2 x 5.5 x 2.3 cm
Dimensioni I stilolapsit O 1.2 x 14.2 cm
Dimensioni i stilolapsit me rul O 1.2 x 14.2 cm
Paketë 100/50/1
Pesha neto 0.15 kg
Materiali Bambus
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Barcodi 8605040035337

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Gravim me laser
Madhësia e rekomanduar e shtypit 3 x 0.6 cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 100
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.39 x 0.325 x 0.3 m
Pesha bruto e kutisë 16.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.038 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produktet e lidhura

Promobox