Sublimim
Studio e Logos

Specifikimi

Pasqyra e stokut

56.010.90 WELLNESS 30 - Peshqir për fytyrë, 400 g/m2

Stoku
0
Mbërritja 12.000 15.08.24.


Informatat themelore

Kodi 56.010.90
Model WELLNESS 30
Përshkrimi Peshqir, 400 g / m2, pjesa për brendim 8 cm i gjerë dhe grep pambuku me ngjyrë peshqiri
Brendi EXPLODE
Ngjyra E bardhë
Dimensioni 30 x 50cm
Paketë 200/25/1
Pesha neto 0.07 kg
Materiali Pambuk, Poliester
Gram 400 g/m2
Tema Sublimim
Barcodi 8605025659282

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Sublimacion
Madhësia e rekomanduar e shtypit 8 x 30cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 200
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.52 x 0.33 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 14.02 kg
Vëllimi I kutisë 0.079 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 630260000000

Produktet e lidhura

Promobox