Sublimim
Studio e Logos

Specifikimi

Pasqyra e stokut

56.012.90 WELLNESS 70 - Peshqir dushi, 400 g/m2

Stoku
2.073
Mbërritja 1.500 15.08.24.


Informatat themelore

Kodi 56.012.90
Model WELLNESS 70
Përshkrimi Peshqir, 400 g / m2, pjesa për brendim 10 cm i gjerë dhe grep pambuku me ngjyrë peshqiri
Brendi EXPLODE
Ngjyra E bardhë
Dimensioni 70 x 140cm
Paketë 20/5/1
Pesha neto 0.40 kg
Materiali Pambuk, Poliester
Gram 400 g/m2
Tema Sublimim
Barcodi 8605025659350

Informatat e printimit

Lloji i rekomanduar i printimit Sublimacion
Madhësia e rekomanduar e shtypit 10 x 70cm

Informacione logjistike

Copë për kuti 20
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.53 x 0.37 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 9.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.067 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 630260000000

Produktet e lidhura

Promobox