32.161.80 WHEEL - Set i mjeteve të punës

Stoku
2.128


Informatat themelore

Kodi 32.161.80
Model WHEEL
Përshkrimi Kompleti i veglave përmban një bisturi, 4 kaçavida fikse - 2 të drejta dhe 2 kryq, një mbajtëse me 4 bashkëngjitje të këmbyeshme dhe 10 futje
Ngjyra Silver
Dimensioni O 12.8 x 4.8cm
Paketë 30/1
Pesha neto 0.40 kg
Materiali Plastikë, Metal
Shtypi Sito shtyp, Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605025699776

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit (L x W x H) 0.437 x 0.3 x 0.3 m
Pesha bruto e kutisë 12.77 kg
Vëllimi I kutisë 0.039 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820600000000
Promobox