CE Sertifikat
Направено во Европа

58.042.10 A3266 - Длабока работна чевла

37 38 39 40 41 42 43 44 47
Лагер 6 12 18 25 20 10 1 38 1


Основни информации

Код 58.042.10-37
Модел A3266
Опис Длабока работна чевла, Горниот дел на чевлата:водоотпорна природна кожа со текстура, Внатрешност:материјал со висок степен на парапропустливост, Ѓон:полиуретен двојна густина, влошка:TOP BASIC
Бренд BICAP
Боја Црна
Пакување 10/1
Нето тежина 1.20 kg
Материјал Кожа
Тема Направено во Европа
Пол Унисекс
Стандардна облека О1
Standard EN ISO 20347
Бар код 8605040041826

Печатете информации

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.68 x 0.44 x 0.36 m
Бруто тежина на картон 12.74 kg
Волумен на картонот 0.108 m3
Земја на потекло Италија
ХС код 640319000000
Promobox