new
special offer
Еко производ

52.033.10 ABSOLUT HOODY - Дуксер од органски памук

XS S M L XL XXL 3XL
Лагер 0 0 73 338 467 268 65
Пристигнување 200
30.09.23.
200
30.09.23.
500
30.09.23.
700
30.09.23.
600
30.09.23.
300
30.09.23.
100
30.09.23.


Основни информации

Код 52.033.10-XS
Модел ABSOLUT HOODY
Опис Дуксер, преден џеб, врвки во капуљачата во боја на дуксерот, еластични ранфли на ракавите и на дното, дополнителни штепови на рамената, ракавите и долниот дел, јака засилена со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/5/1
Нето тежина 0.44 kg
Материјал Памук
Дополнителна опрема Лесно отстранлива етикета
Граматура 280 g/m2
Тема Органски памук, Еко производ
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605040097960

Печатете информации

Препорачан тип на печатење DTG (дигитално печатење), Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.575 x 0.39 x 0.4 m
Бруто тежина на картон 10.14 kg
Волумен на картонот 0.090 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610220900000

Поврзани производи

Promobox