57.074.10 ALEX - Ветровка со постава

XS S M L XL XXL 3XL
Лагер 55 66 188 311 276 124 37


Основни информации

Код 57.074.10-XS
Модел ALEX
Опис Ветровка со постава, висока јака, еластични ранфли на дното, околу ракавите и на јаката, два предни џеба
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.48 kg
Материјал Полиестер
Бар код 8605040031797

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.4 x 0.22 m
Бруто тежина на картон 10.84 kg
Волумен на картонот 0.053 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000

Поврзани производи

Promobox