Лого студио
Поглед на залихи

56.013.10 AQUA 100 - Пешкир за туширање и капење, 400 g/m2

Лагер
799
Пристигнување 600 15.08.24.


Основни информации

Код 56.013.10
Модел AQUA 100
Опис Пешкир за туширање и капење, 400 г / м2, бордура за брендирање ширина 10 см, кука од памучна лента во боја на пешкирот Димензии: 100 x 150 смСостав: 100% памукПакување: 20/5/1
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Димензија 100 x 150 cm
Пакување 20/5/1
Нето тежина 0.62 kg
Материјал Памук
Граматура 400 g/m2
Бар код 8605025672007
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито
Препорачена димензија на печат 10 x 100cm

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.54 x 0.38 x 0.46 m
Бруто тежина на картон 13.76 kg
Волумен на картонот 0.094 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 630260000000

Поврзани производи

Promobox