37.945.10 ARSENAL - USB-кабел 3 во 1

Лагер
793
Пристигнување 2.000 10.08.24.


Основни информации

Код 37.945.10
Модел ARSENAL
Бренд PIXO
Боја Црна
Пакување 200/50/1
Нето тежина 0.06 kg
Материјал Бамбус
Тип на производ Излез Type-C, USB 2.0, излаз молња, Излез micro USB
Бар код 8605040039885

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Ласер

Логистички информации

Парчиња по картон 200
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.33 x 0.34 m
Бруто тежина на картон 13.75 kg
Волумен на картонот 0.067 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 854442900000
Promobox