57.039.10 BABY - Лигавче за бебе со чичак лента

Лагер
0
Пристигнување 3.000 10.06.24.


Основни информации

Код 57.039.10
Модел BABY
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Димензија 20x25cm
Пакување 100/5/1
Нето тежина 0.00 kg
Состав 100% памук
Материјал Памук
Тема Детски производ
Пол Детски
Бар код 8605040052297
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 100
Димензии на картон димензии 0 x 0 x 0 m
Бруто тежина на картон 2.28 kg
Волумен на картонот 0.000 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 611120900000
Promobox