34.470.10 BIZZ - Деловен ранец

Лагер
6


Основни информации

Код 34.470.10
Модел BIZZ
Опис Деловен ранец со една главна преграда, преграда за таблет и лаптоп за величина на екран 15'', два џеба со патент напред и два странични мрежасти џеба
Бренд BRUNO
Боја Црна
Димензија 45 x 30 x 15 cm
Пакување 10/1
Нето тежина 0.90 kg
Материјал Полиестер
Перформанси Водоотпорно
Бар код 8605040058329

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито
Препорачена димензија на печат 8 x 4 cm

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.595 x 0.375 x 0.475 m
Бруто тежина на картон 9.68 kg
Волумен на картонот 0.106 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 420292910000

Поврзани производи

Promobox