57.049.10 BLACK PEAK WOMEN - Женска софтшел јакна со капуљача

S M L XL XXL
Лагер 135 387 253 72 56
Пристигнување 60
10.08.24.
60
10.08.24.


Основни информации

Код 57.049.10-S
Модел BLACK PEAK WOMEN
Опис Женска јакна, благо струкирана, раглан ракави, еластични врвки со регулатори за затегнување во капуљачата, чичак лента за прилагодлива ширина на дното на ракавите, два предни џеба со патент и еден патент на градите, сите патенти се водоотпорни, задниот дел на јакната е подолга од предната
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.57 kg
Состав 1. Лице - 100% полиестер 2. Мембрана - 8000mm водонепропустливост, 3000g/m2/24h парапропустливост 3. Постава поларна - 100% полиестер
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605040013243
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.55 x 0.395 x 0.47 m
Бруто тежина на картон 13.20 kg
Волумен на картонот 0.102 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000
Promobox