Лого студио
Поглед на залихи

55.016.10 BLANKET - Ќебе од поларно руно

Лагер
4.283


Основни информации

Код 55.016.10
Модел BLANKET
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Димензија 150 x 120cm
Пакување 20/1
Нето тежина 0.43 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Бар код 8605025633008

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Сито
Препорачена димензија на печат 10 x 2cm

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.62 x 0.32 x 0.47 m
Бруто тежина на картон 10.16 kg
Волумен на картонот 0.093 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 630140900000
Promobox