58.010.10 BOXER - Машки шорцеви

S M L XL XXL 3XL
Лагер 0 0 0 0 9 154
Пристигнување 300
01.06.24.
400
01.06.24.
600
01.06.24.
600
01.06.24.
400
01.06.24.
100
01.06.24.


Основни информации

Код 58.010.10-S
Модел BOXER
Опис Машки шорцеви, појас со ластика и врвка во боја на шорцот, два странични џеба и заден џеб
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/1
Нето тежина 0.24 kg
Состав 80% памук, 20% полиестер
Материјал Памук
Пол Машки
Крој Класично
Бар код 8605025690001
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.56 x 0.38 x 0.3 m
Бруто тежина на картон 13.90 kg
Волумен на картонот 0.064 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610342000000

Поврзани производи

Promobox