55.002.90 BUSINESS LSL WOMEN - Женска кошула со долги ракави

S M L XL XXL
Лагер 122 0 0 0 94
Пристигнување 196
24.07.24.
547
24.07.24.
546
24.07.24.
240
24.07.24.
100
24.07.24.


Основни информации

Код 55.002.90-S
Модел BUSINESS LSL WOMEN
Опис Женска кошула со долги ракави, класична, струкирана, џеб на левата страна, седум копчиња напред, две на манжетните, резервни копчиња и копчиња во боја на кошулата, лесна за пеглање и одржување Големина: S (36) M (38), L (40), XL (42) XXL (44) Материјал: поплин Состав: 65% полиестер, 35% памук Пакување: 20/1 Машка верзија: BUSINESS LSL MEN 55.001
Бренд EXPLODE
Боја Бела
Пакување 20/1
Нето тежина 0.23 kg
Состав 65% полиестер, 35% памук
Материјал Полиестер
Kolekcija BUSINESS
Перформанси Лесно одржување
Пол Женски, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025639949

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.56 x 0.38 x 0.3 m
Бруто тежина на картон 5.48 kg
Волумен на картонот 0.064 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620640000000
Promobox