53.001.10 CABRIO - Визир качкет

Лагер
0
Пристигнување 4.080 28.07.23.


Основни информации

Код 53.001.10
Модел CABRIO
Опис Визир качкет, со чичак тока Материјал: Памук Големина: 58 cm
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 200/50/1
Нето тежина 0.05 kg
Материјал Памук
Бар код 8606010014871

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач

Логистички информации

Парчиња по картон 200
Димензии на картон димензии 0.73 x 0.52 x 0.26 m
Бруто тежина на картон 12.18 kg
Волумен на картонот 0.099 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 650500300000
Promobox