Сублимација

41.163.90 CALDO SUBLI - Термос за сублимација, 500 мл

Лагер
301
Пристигнување 3.000 17.08.24.


Основни информации

Код 41.163.90
Модел CALDO SUBLI
Бренд CASTELLI
Боја Бела
Димензија O 7.2 x 22.5cm
Пакување 24/1
Нето тежина 0.33 kg
Капацитет 500 ml
Материјал Бамбус, Нерѓосувачки челик
Дополнителна опрема Поклон пакување
Тема Сублимација
Бар код 8605040039540

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 24
Димензии на картон димензии 0.475 x 0.32 x 0.25 m
Бруто тежина на картон 8.30 kg
Волумен на картонот 0.038 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 961700000000
Promobox