new

52.035.15 CAMERON LADY - Женски дуксер со капуљача и патент

S M L XL XXL
Лагер 64 142 146 57 49


Основни информации

Код 52.035.15-S
Модел CAMERON LADY
Опис Дуксер, два предни џеба, врвки во капуљачата, ранфли на ракавите и на дното, дополнителни штепови на рамената, ракавите и на дното
Боја Пепеласта
Пакување 25/1
Нето тежина 0.53 kg
Бар код 8605040098103

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 25
Димензии на картон димензии 0.5 x 0.365 x 0.51 m
Бруто тежина на картон 15.38 kg
Волумен на картонот 0.093 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230900000
Promobox