new

52.034.15 CAMERON - Дуксер со капуљача

S M L XL XXL 3XL
Лагер 46 208 389 415 233 43


Основни информации

Код 52.034.15-S
Модел CAMERON
Опис Дуксер, два предни џеба, врвка во капуљачата, ранфли на ракавите и на дното, дополнителни штепови на рамената, ракавите и на дното
Бренд EXPLODE
Боја Пепеласта
Пакување 25/1
Нето тежина 0.67 kg
Бар код 8605040061640

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 25
Димензии на картон димензии 0.56 x 0.38 x 0.52 m
Бруто тежина на картон 19.00 kg
Волумен на картонот 0.111 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610130900000
Promobox