new
Лого студио

Спецификација

Поглед на залихи

56.017.23 CAPRI -

Лагер
231


Основни информации

Код 56.017.23
Модел CAPRI
Бренд EXPLODE
Боја Ројал сина
Пакување 20/5/1
Нето тежина 0.46 kg
Тема ЛЕТО
Бар код 8605040052600

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.515 x 0.385 x 0.305 m
Бруто тежина на картон 10.02 kg
Волумен на картонот 0.060 m3
Земја на потекло Пакистан
ХС код 630260000000

Поврзани производи

Promobox