special deal

52.009.10 CHAMP - Дуксер со капуљача

XS S M L XL XXL 3XL
Лагер 242 0 1.881 4.821 6.207 1.556 683
Пристигнување 300
03.10.24.
1.000
02.07.24.
2.000
03.10.24.
2.500
03.10.24.
2.500
03.10.24.
1.800
03.10.24.
500
02.07.24.
900
03.10.24.
400
03.10.24.


Основни информации

Код 52.009.10-XS
Модел CHAMP
Опис Дуксер, преден џеб, врвка во капуљачата во боја на дуксерот, еластични ранфли на ракавите и на дното, дополнителни штепови на рамената, ракавите и на дното, околувратник зајакнет со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/5/1
Нето тежина 0.48 kg
Состав 80% памук, 20% полиестер
Материјал Памук
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605025673592

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.4 x 0.37 m
Бруто тежина на картон 10.69 kg
Волумен на картонот 0.089 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610220900000

Поврзани производи

Promobox