special deal

58.004.10 CHINO MEN - Машки панталони

S M L XL XXL 3XL
Лагер 291 751 1.475 1.511 604 236


Основни информации

Код 58.004.10-S
Модел CHINO MEN
Опис Машки панталони, класичен крој, два предни џеба, мал џеб, два задни џеба со копче
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување
Нето тежина 0.45 kg
Состав 100% памук
Материјал Памук
Пол Машки, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025682419

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.65 x 0.43 x 0.195 m
Бруто тежина на картон 10.26 kg
Волумен на картонот 0.055 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620342350000
Promobox