52.027.10 CLARK - Дуксер со висока јака

XS S M L XL XXL 3XL
Лагер 68 9 0 25 0 0 0
Пристигнување 50
15.11.24.
250
15.11.24.
500
15.11.24.
750
15.11.24.
750
15.11.24.
400
15.11.24.
150
15.11.24.


Основни информации

Код 52.027.10-XS
Модел CLARK
Опис Дуксер, два предни џеба со патент, еластични ранфли на ракавите
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 25/1
Нето тежина 0.41 kg
Состав 95% полиестер, 5% еластин
Материјал Полиестер
Пол Унисекс
Крој Струкирани
Бар код 8605040062463
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 25
Димензии на картон димензии 0.585 x 0.4 x 0.295 m
Бруто тежина на картон 10.98 kg
Волумен на картонот 0.069 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 610230900000

Поврзани производи

Promobox