55.007.10 CLUB LSL MEN - Машка кошула со долги ракави

S M L XL XXL 3XL
Лагер 50 0 0 0 0 3
Пристигнување 300
31.08.23.
1.500
31.08.23.
4.000
31.08.23.
4.000
31.08.23.
1.500
31.08.23.
300
31.08.23.


Основни информации

Код 55.007.10-S
Модел CLUB LSL MEN
Опис Машка кошула, струкиран крој, седум копчиња напред, три на манжетните, резервно копче, сите копчиња се во боја на кошулата, лесна за пеглање и одржување
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1/1
Нето тежина 0.31 kg
Материјал Памук
Перформанси Лесно одржување
Пол Машки, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025640655

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.55 x 0.38 x 0.3 m
Бруто тежина на картон 7.80 kg
Волумен на картонот 0.063 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620520000000
Promobox