55.008.10 CLUB LSL WOMEN - Женска кошула со долги ракави

S M L XL XXL
Лагер 0 0 0 0 0
Пристигнување 1.300
31.08.23.
2.200
31.08.23.
2.200
31.08.23.
700
31.08.23.
500
31.08.23.


Основни информации

Код 55.008.10-S
Модел CLUB LSL WOMEN
Опис Женска кошула со долги ракави, струкиран крој, седум копчиња напред, две на манжетните, резервно копче, сите копчиња се во боја на кошулата, лесна за пеглање и одржување
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1/1
Нето тежина 0.24 kg
Материјал Памук
Перформанси Лесно одржување
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025640839

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.56 x 0.37 x 0.31 m
Бруто тежина на картон 6.04 kg
Волумен на картонот 0.064 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620630000000
Promobox