55.045.10 CLUB SSL MEN - Машка кошула со кратки ракави

S M L XL XXL 3XL
Лагер 48 0 0 96 76 4
Пристигнување 200
31.08.23.
900
31.08.23.
1.500
31.08.23.
1.500
31.08.23.
900
31.08.23.
200
31.08.23.


Основни информации

Код 55.045.10-S
Модел CLUB SSL MEN
Опис Машка кошула, струкиран крој, седум копчиња напред, три на манжетните, резервно копче, сите копчиња се во боја на кошулата, лесна за пеглање и одржување
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.24 kg
Материјал Памук
Перформанси Лесно одржување
Пол Машки, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025682143

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.56 x 0.37 x 0.31 m
Бруто тежина на картон 6.24 kg
Волумен на картонот 0.064 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620520000000
Promobox