55.046.10 CLUB SSL WOMEN - Женска кошула со кратки ракави

S M L XL XXL
Лагер 0 0 26 0 49
Пристигнување 800
31.08.23.
1.200
31.08.23.
1.200
31.08.23.
500
31.08.23.
300
31.08.23.


Основни информации

Код 55.046.10-S
Модел CLUB SSL WOMEN
Опис Женска кошула, струкиран крој, седам копчиња напред, резервно копче, сите копчиња се во боја на кошулата, лесна за пеглање и одржување
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.19 kg
Материјал Памук
Перформанси Лесно одржување
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025682242

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.56 x 0.37 x 0.31 m
Бруто тежина на картон 5.18 kg
Волумен на картонот 0.064 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620630000000
Promobox