55.010.10 COMFORT LSL WOMEN - Женска кошула со долги ракави

S M L XL XXL
Лагер 271 369 391 355 163


Основни информации

Код 55.010.10-S
Модел COMFORT LSL WOMEN
Опис Женска кошула со долги ракави, класична, струкирана, џеб на левата страна, седум копчиња напред, два на манжетните, резервни копчиња и копчиња во боја на кошулата, лесно се пегла и одржува Големина: S (36) M (38), L (40), XL (42) XXL (44) Материјал: поплин Состав: 100% памук Пакување: 20/1 Машка верзија: COMFORT LSL MEN 55.009
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1/1
Нето тежина 0.24 kg
Состав 100% памук
Материјал Памук
Перформанси Лесно одржување
Пол Женски, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025656625

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.56 x 0.37 x 0.305 m
Бруто тежина на картон 6.32 kg
Волумен на картонот 0.063 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620630000000
Promobox