52.028.10 COOPER - Дуксер со капуљача

S M L XL XXL 3XL
Лагер 81 281 585 692 438 81


Основни информации

Код 52.028.10-S
Модел COOPER
Опис Дуксер, раглан ракави, еластични врвки со регулатори за затегнување во капуљачата, два предни џеба со патент, еластични папсули на ракавите и на дното
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 25/1
Нето тежина 0.48 kg
Состав 95% полиестер, 5% еластин
Материјал Полиестер
Пол Унисекс, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605040071038
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 25
Димензии на картон димензии 0.585 x 0.4 x 0.295 m
Бруто тежина на картон 13.10 kg
Волумен на картонот 0.069 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 610130900000

Поврзани производи

Promobox