52.029.10 COOPER LADY - Женски дуксер со капуљача

S M L XL XXL
Лагер 213 115 115 96 179
Пристигнување 100
01.09.23.
300
01.09.23.
300
01.09.23.
100
01.09.23.


Основни информации

Код 52.029.10-S
Модел COOPER LADY
Опис Женски дуксер, благо струкирана, раглан ракави, еластични врвки со регулатори за затегнување во капуљачата, два предни џеба со патент, еластични паспули на ракавите и на дното
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 25/1
Нето тежина 0.41 kg
Материјал Полиестер
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605040076750

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 25
Димензии на картон димензии 0.585 x 0.4 x 0.295 m
Бруто тежина на картон 11.24 kg
Волумен на картонот 0.069 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 610230900000

Поврзани производи

Promobox