58.025.10 COOPER TRACK LADY - Женски долен дел тренерки

S M L XL XXL
Лагер 0 1 75 66 70


Основни информации

Код 58.025.10-S
Модел COOPER TRACK LADY
Опис Женски тренерки, појас со еластични врвки со регулатори за затегнување, два предни џеба со патент, еластични ранфли на дното
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.37 kg
Состав 95% полиестер, 5% еластин
Материјал Полиестер
Пол Женски, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605040099827
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.59 x 0.4 x 0.24 m
Бруто тежина на картон 8.20 kg
Волумен на картонот 0.057 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 611212000000

Поврзани производи

Promobox