58.011.11 CRAFT JACKET - Работна блуза

48 50 52 54 56 58 60
Лагер 134 348 497 594 435 221 238


Основни информации

Код 58.011.11-48
Модел CRAFT JACKET
Опис Блуза, кепер, висока јака, преклоп со чичак лента преку патентот, два џеба на градите, два предни џеба, две фалти позади за дополнителна удобност, еластични ранфли околу ракавите и на дното, етикета за лични податоци внатре
Бренд TEKTON PRO
Боја Темно сива
Пакување 20/1
Нето тежина 0.66 kg
Состав 65% полиестер, 35% памук
Материјал Полиестер
Пол Машки
Бар код 8605025690711

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.43 x 0.34 x 0.33 m
Бруто тежина на картон 14.54 kg
Волумен на картонот 0.048 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620312000000

Поврзани производи

Promobox