new

50.047.10 CROSSFIT LADY - Женска спортска маица, раглан спортски ракав

S M L XXL
Лагер 0 0 0 0
Пристигнување 400
10.07.24.
700
10.07.24.
1.000
10.07.24.
300
10.07.24.


Основни информации

Код 50.047.10-S
Модел CROSSFIT LADY
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/10/1
Нето тежина 0.00 kg
Материјал Полиестер
Граматура 130 g/m2
Крој Струкирани
Бар код 8605040005453

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0 x 0 x 0 m
Бруто тежина на картон 64.55 kg
Волумен на картонот 0.000 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610990200000

Поврзани производи

Promobox