57.071.10 DRIFTER - Елек

XS S M L XL XXL
Лагер 28 31 50 163 44 19


Основни информации

Код 57.071.10-XS
Модел DRIFTER
Опис Елек, висока јака, штепуван со два предни џеба, скриен внатрешен патент на градите за лесен пристап при печатење
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.60 kg
Материјал Полиестер
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605040097151

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.41 x 0.45 m
Бруто тежина на картон 13.20 kg
Волумен на картонот 0.111 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000

Поврзани производи

Promobox