57.020.10 FEEDBACK WOMEN - Женски softshell елек

S
Лагер 38


Основни информации

Код 57.020.10-S
Модел FEEDBACK WOMEN
Опис Женски елек, благо струкиран, висока јака, два предни џеба со патент и еден на градите
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1/1
Нето тежина 0.48 kg
Материјал Softshell
Перформанси Парапропусно, TPU мембрана, Водоотпорно
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025657615

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.5 x 0.41 x 0.31 m
Бруто тежина на картон 9.64 kg
Волумен на картонот 0.064 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620190000000
Promobox