54.015.20 FIVE - Качкет, 5 панели

Лагер
0
Пристигнување 6.000 10.07.23.


Основни информации

Код 54.015.20
Модел FIVE
Опис Качкет со 5 панели, бела основа со обоени рабови, вентилациски отвор со чичак тока
Бренд EXPLODE
Боја Сина
Пакување 200/50/1
Нето тежина 0.05 kg
Материјал Полиестер
Тип на производ 5 панели
Бар код 8605025696065

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 200
Димензии на картон димензии 0.58 x 0.46 x 0.37 m
Бруто тежина на картон 12.04 kg
Волумен на картонот 0.099 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 650500300000

Поврзани производи

Promobox