37.613.10 FLASH - USB кабел за полнење 3 во 1

Лагер
8.733


Основни информации

Код 37.613.10
Модел FLASH
Бренд PIXO
Боја Црна
Димензија 1m
Пакување 200/50/1
Нето тежина 0.04 kg
Материјал Гума, Пластика
Тип на производ Излез Type-C, USB 2.0, излаз молња, Излез micro USB
Бар код 8605040011652

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Дигитална, Тампон
Препорачена димензија на печат O2.5cm

Логистички информации

Парчиња по картон 200
Димензии на картон димензии 0.42 x 0.37 x 0.31 m
Бруто тежина на картон 9.57 kg
Волумен на картонот 0.048 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 854442900000

Поврзани производи

Promobox