41.046.71 FORMAGGIO - Сет ножеви за сирење, 4/1

Лагер
0
Пристигнување 2.000 10.07.24.
1.500 05.10.24.


Основни информации

Код 41.046.71
Модел FORMAGGIO
Бренд CASTELLI
Боја Беж
Димензија 26 x 17 x 3cm
Пакување 20/5/1
Нето тежина 0.43 kg
Материјал Дрво, Метал
Дополнителна опрема Поклон пакување
Бар код 8605025663920
Дополнителна документација Извештај од тестирањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Дигитална, Ласер

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.38 x 0.29 x 0.36 m
Бруто тежина на картон 9.14 kg
Волумен на картонот 0.040 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 821192000000

Поврзани производи

Promobox