57.042.10 GARSON - Престилка

Лагер
793
Пристигнување 1.000 04.06.24.


Основни информации

Код 57.042.10
Модел GARSON
Опис Престилка, два предни џеба, и четири ленти за врзување околу струкот (две напред и две на грбот)
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/10/1
Нето тежина 0.24 kg
Состав 65% полиестер, 35% памук
Материјал Полиестер
Пол Унисекс
Бар код 8605025698175
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.405 x 0.195 m
Бруто тежина на картон 13.38 kg
Волумен на картонот 0.047 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 621143100000
Promobox