52.004.10 GATOR - Памучна поло маица со долги ракави

S M L XL XXL 3XL
Лагер 0 0 0 627 0 0
Пристигнување 500
10.09.23.
1.200
10.09.23.
2.500
10.09.23.
2.500
10.09.23.
1.200
10.09.23.
400
10.09.23.


Основни информации

Код 52.004.10-S
Модел GATOR
Опис Машка поло маица со долги ракави, шиена од страна, еластични ранфли на ракавите, дупли штеп на дното, три копчиња во боја на маицата, резервно копче, дополнителен штеп по должина на рамената, околувратник зајакнет со лента, странични шлицеви
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.27 kg
Пол Унисекс, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025608501

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.34 x 0.38 x 0.36 m
Бруто тежина на картон 14.94 kg
Волумен на картонот 0.047 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610510000000

Поврзани производи

Promobox