special deal

52.014.10 GLECHER - Дуксер од поларно руно

S M L XL XXL 3XL
Лагер 102 340 807 900 427 129


Основни информации

Код 52.014.10-S
Модел GLECHER
Опис Дуксер, висока јака, два предни џеба со патент, околувратник зајакнет со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 10/1
Нето тежина 0.42 kg
Материјал Полиестер
Пол Унисекс, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605025693941

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.4 x 0.19 m
Бруто тежина на картон 4.84 kg
Волумен на картонот 0.046 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230900000

Поврзани производи

Promobox