52.015.10 GLECHER LADY - Женски дуксер од поларно руно

S M L XXL
Лагер 61 118 92 44


Основни информации

Код 52.015.10-S
Модел GLECHER LADY
Опис Женски дуксер, благо струкирана, висока јака, два предни џеба со патент, околувратник зајакнет со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 10/1
Нето тежина 0.35 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025694245
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.4 x 0.16 m
Бруто тежина на картон 4.10 kg
Волумен на картонот 0.038 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230100000

Поврзани производи

Promobox