57.052.10 GLECHER VEST - Елек од поларно руно

S M L XL XXL 3XL
Лагер 64 175 586 550 134 36


Основни информации

Код 57.052.10-S
Модел GLECHER VEST
Опис Елек, висока јака, два предни џеба со патент
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.30 kg
Состав 100% полиестер
Материјал Полиестер
Пол Унисекс
Бар код 8605040018385
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.58 x 0.38 x 0.32 m
Бруто тежина на картон 6.72 kg
Волумен на картонот 0.071 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230900000

Поврзани производи

Promobox