52.031.10 GLECHER ZIP - Дуксер од поларно руно со патент до пола

XS S M L
Лагер 73 46 53 39


Основни информации

Код 52.031.10-XS
Модел GLECHER ZIP
Опис Дуксер, висока јака, патент до половина на градите, околувратник зајакнет со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/1
Нето тежина 0.33 kg
Материјал Полиестер
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605040018163

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.465 x 0.39 x 0.36 m
Бруто тежина на картон 7.60 kg
Волумен на картонот 0.065 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610230900000

Поврзани производи

Promobox