55.048.12 GRANT LSL - Машка кошула со долги ракави

S M L XL XXL 3XL
Лагер 48 123 240 253 96 45


Основни информации

Код 55.048.12-S
Модел GRANT LSL
Бренд EXPLODE
Боја Сива
Пакување 20/1
Нето тежина 0.32 kg
Материјал Памук, COOL MAX
Пол Машки
Крој Класично
Бар код 8605040083956

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.5 x 0.36 x 0.32 m
Бруто тежина на картон 7.28 kg
Волумен на картонот 0.058 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620520000000
Promobox