41.071.20 H2O PLUS - Спортско шише

Лагер
5.743
Пристигнување 10.017 31.08.24.


Основни информации

Код 41.071.20
Модел H2O PLUS
Бренд CASTELLI
Боја Сина
Димензија O 6.5 x 23cm
Пакување 53/1
Нето тежина 0.08 kg
Капацитет 550 ml
Материјал RPET, Рециклирана ABS пластика
Тема RPET
Бар код 8605040011744
Дополнителна документација Извештај од тестирањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Ласер, Тампон

Логистички информации

Парчиња по картон 53
Димензии на картон димензии 0.59 x 0.41 x 0.24 m
Бруто тежина на картон 4.88 kg
Волумен на картонот 0.058 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 392490000000

Поврзани производи

Promobox